Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

45.png

          Kompanija „Nokia“ kasmetiniame renginyje „Nokia World“ pristatė pirmuosius telefonus su „Windows Phone“ operacine sistema – „Nokia Lumia 800“ ir „Nokia Lumia 710“, taip pat visą gamą naujų „Nokia Asha“ serijos mobiliųjų telefonų. Trumpai apžvelkime juos.

 

„Nokia Lumia 800“

 

          Šis modelis yra pritaikytas visiems jūsų poreikiams įskaitant bendravimą socialiniuose tinkluose bei naršymą internetu. Naršymas turėtų būti žymiai komfortiškesnis su „Internet Explorer 9“ naršyklė. Telefonas turi 3,7 colio (9,4 cm) AMOLED „ClearBlack“ technologijos ekraną. Šiame modelyje integruotas 1,4 GHz galingumo procesorius su grafikos spartintuvu. „Nokia Lumia 800“ turės 8 MP foto kamerą su „Carl Zeiss“ optika bei galimybe įrašyti vaizdo įrašus HD kokybe. Telefone bus 16 GB vidinės atminties ir 25GB vietos „SkyDrive“ paslaugoje, kur galima kaupti bei laikyti nuotraukas ir muzikos įrašus. Šiame modelyje taip pat bus įdiegti nemokami Nokia žemėlapiai ir GPS navigacija. Taip pat su „Nokia Music“ paslauga pristatyta „MixRadio“ programa. „MixRadio“   bus nemokama pasaulinė mobiliojo muzikos transliavimo programėlė, kuri leidžia pasirinkti ir klausytis iš šimtų lokalių radijo stočių.  „Nokia“ kartu su žinoma garso įrangos gamintoja „Monster“pristatė kartu sukurtas ausines „Nokia Purity HD Stereo“ ir „Nokia Purity Stereo“.

Nokia Lumia 800

 

„Nokia Lumia 710“

 

 

         „Nokia Lumia 710“ yra žemesnės klasės mobilusis telefonas nei „Nokia Lumia 800“. Šiame modelyje bus naudojamas paprastas TFT technologijos 9,4 cm  įstrižainės ekranas. Vidinės atminties šis modelis turės 8 GB, o kamera bus 5 MP. Tačiau čia abiejų modelių skirtumai ir baigiasi. Abu naujieji Nokia modeliai naudos tą patį (1,4 Ghz ) procesorių, turės tiek pat RA( po 512 MB). Žiūrint iš programinės pusės abu modeliai bus identiški.

 

Nokia Lumia 710


„Nokia Asha 303“ 

 

          „Nokia Asha 303“ dar vienas “Touch and Type” tipo įrenginys. Jame bus 2,6 colio skersmens jutiklinis ekranas ir QWERTY klaviatūra. Gaminant šį modelį Nokia daugiausiai dėmesio skyrė patogiam naršymui internetu bei patogiam socialinių tinklų naudojimui. Šis telefonas naudos 1Ghz procesorių, turės 3G ir WLAN. Telefonas sukurtas naudojant visiems puikiai žinomą S40 nokia operacinę sistemą. Šiame modelyje taip pat bus integruota 3,2 MP foto kamera be automatinėa fokusavimo funkcijos, muzikos grotuvas, FM radijas, „Bluetooth“, vieta atminties kortelei iki 32 GB.

 

Nokia asha 303

 

„Nokia Asha 300“

 

          „Asha 300” kaip ir “Asha 303” bus su klaviatūra bei jutikliniu ekranu. Pagrindinis šių modelių skirtumas klaviatūros tipas. „Asha 300” bus su klasikine klaviatūra. Išvaizda šis modelis labai panašus į „Nokia C3-01”. Šiame modelyje taip pat bus integruota 5 MP foto kamera. “Asha 300”, kaip ir “Asha 303”, turės integruotą muzikos grotuvą, FM radiją, „Bluetooth“ bei vietą microSD kortelei iki 32 GB. 

 

Nokia Asha 300

 

 

„Nokia Asha 200“

 

 

         „Nokia Asha 200“ – najausias Nokia kompanijos dvi SIM korteles palaikantis mobilusis telefonas. Šis modelis taip pat turės pilną QWERTY klaviatūrą. Ši klaviatūra ypač patinka žmonėms kurie rašo daug SMS. Šis mobilusis telefonas taip pat pasižymės galingą baterija, kuri turėtų groti muziką iki 52 val. Šiame modelyje taip bus integruota 2 MP foto kamera, Bluetooth bei FM radijas.  

 

„Nokia Asha 201“

 

          Šis modelis naudos vieną SIM kortelę, o išvaizda bei funkcionalumas bus identiškas jau aptartam “Nokia Asha 200”. Šis modelis sukurtas žmonėms kuriems reikia pigaus telefono su pilna QWERTY klaviatūra.

 

Nokia Asha 200, Nokia Asha 201


© www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000