Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

358.png

GsmArena.com teigimu kiniečių kompanija Huawei nusprendė kurti savo operacinę sistemą, taip norėdama sumažinti priklausomybę nuo Google kompanijos Android operacinės sistemos kuri šiuo metu yra įdiegta į beveik visus šios kinų kompanijos mobiliuosius įrenginius. Huawei kompanija prie šios operacinės sistemos jau darbuojasi trejus metus. Tai jau bandė padaryti ir kiti gigantai tokie kaip Samsung su Bada OS ar Nokia su Moemo OS ar MeeGo OS, tačiau kol kas niekam nepavyko sukurti stiprios atsvaros Android OS, o kurios operacinės sistemos bandė tai padaryti neišgyveno iki šių dienų ir tapo didžiuliais nuostoliais savininkams. Nepatvirtintais duomenimis šią operacinę sistema Huawei gali pristatyti birželio 2 dieną vyksiančioje prezentacijoje, New Yourk‘o mieste.

Beja Google kompanija ir Huawei kurs naująjį Google kompanijos mobilųjį telefoną Nexus 7. Taigi Huawei stengiasi plėstis visais įmanomais keliais. 

 © www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000