Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

1.png

             Po ilgų gandų apie Nokia X7, kurie jau ne mėnesį sklando internetu pagaliau pasirodė pirmasis rimtas patvirtinimas, kad šis modelis vis dėlto yra kuriamas.

            Ganėtinai trumpame video filmuke yra rodomas pats modelis bei, Symbian OS gerbėjų džiaugsmui, naujoji Symbian operacinės sistemos vartotojo sąsaja. Ir pasižiūrėjus filmuką galime teigti, kad pokyčiai, nuo to ką esame įpratę matyti Symbian operacinėje sistemoje, yra dramatiški. Naujoji Symbian išvaizda yra traukianti akį, o svarbiausia ir pato operacinė sistema rodos veikia, kur kas greičiau nei anksčiau. Naujoji naršyklė, kuria Nokia kompanija jau yra pasigyrusi turėtų veikti tris kartus greičiau nei pirmtakė.

 


            Tačiau klausimas kyla ar šie visi atnaujinimai truputi ne per vėlai, kadangi kaip jau visi žinome, Nokia kompanija nesieja ilgalaikiu planų su šia operacine sistema. 


© www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000