Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

19.png

          „Nokia“ kompanijos vadovas Stephanas Elopas pareiškė, jog net jeigu jų pristatytas „Nokia N9“ išmanusis telefonas taps hitu, kompanija negrįš prie ankstesnės „MeeGo“ strategijos bei neatsisakys „Windows Phone“. Jo teigimu po atliktų tyrimų buvo nustatyta, kad atsiliepimai apie „Windows Phone“ operacinę sistemą yra ypač geri.

          Vadovo tvirtinimu, nors su specialu „Alien Dalvik“ įrankiu „MeeGo“ gali naudoti ir „Android“ programas bei kitas Nokia kurtas programas, šiuo metu Nokia kompanija privalo rinkis naują sistemą dėl itin nepalankios situacijos rinkoje. „MeeGo“ operacinė sistema pristatyta metais vėliau nei planuota, o „Nokia“ kompanijos pardavimai nuolatos krenta dėl augančios konkurencijos. Kompanijos akcijų vertė per dvylika mėnesių smuko net 40 proc., todėl jis imasi visų priemonių grąžinti kompaniją į savas vėžes.

 

Nokia vadovas Stephanas Elopas


          Tiesa, su juo nesutinka kompanijos darbuotojai ir programinės įrangos inžinieriai. Jie tvirtina, jog „MeeGo“ sistema pakankamai šauni ir jos atsisakyti neverta. „Nokia“ akcininkai savo ruoštu baiminasi, jog kompanija gali tapti „Microsoft“ įrankiu.


© www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000